Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny

Wykładziny obiektowe dla profesjonalistów

Poznajmy się
 • 25 lat tworzymy Polflor

  25 lat tworzymy Polflor

  Hasło 25 lat tworzymy Polflor oddaje nasze podejście do działalności w branży wykładzin obiektowych. Tworzymy – cały czas się zmieniamy, podążamy za trendami, odnosimy sukcesy i uczymy się na błędach. Chcemy aby nasza firma była wyjątkowa- nie tylko ze względu na ofertę, jakość obsługi ale też dzięki świetnym ludziom, którzy z nami pracują i współpracują. Mamy nadzieję w tym jubileuszowym roku na kilkudziesięciu spotkaniach w całej Polsce przedstawić się wielu nowym partnerom i klientom, a tym z którymi już działamy powiedzieć dziękujemy! Szukajcie naszego stoiska z charakterystycznym logo – chętnie Was zobaczymy!

  więcej
 • Polflor na Targach BUDMA 2019

  Polflor na Targach BUDMA 2019

  Zapraszamy na spotkanie podczas Forum Designu i Architektury, które odbędzie się w dniach 13-14 luty w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  więcej
 • Biuro ENXOO

  Biuro ENXOO

  Duży open space z ceglanymi ścianami i mnóstwem przeszkleń wymagał ciekawej podłogi. Dobrym rozwiązaniem okazało się połączenie wykładziny dywanowej inspirowanej betonową posadzką z panelami winylowymi o drewnianym, ciepły, ciemnym motywie.  Pracownia wybrała kolekcję SLO 150 Carpet Concept oraz panele winylowe Simplay  typu loose lay. 

   

  więcej
 • Family Funds - realizacja z kolekcji Off The Grid

  Family Funds - realizacja z kolekcji Off The Grid

  Jedna z najciekawszych kolekcji od Shaw Contract - Off The Grid, czerpiąca z trendów biomorficznych i nawiązań do natury doczekała się pierwszej realizacji w Polsce. Projektanci z pracowni DCArchitekci postanowili wyposażyć w płytki z tej kolekcji nowe biura firmy, wybierając kolorystykę idealnie zbliżoną do identyfikacji wizualnej klienta. W połączeniu z jasną stolarką i jasnymi meblami osiagnięto spektakularny efekt.

  więcej
 • Aktualności

  Smartstrand - wykładzina nowej generacji

  W listopadzie oficjalnie wystartowała sieć dystrybucji wykładzin SmartStrand. SmartStrand to produkt nowej generacji, produkowany z naturalnych składników ( kukurydzy), naturalnie odporny na wchłanianie płynów i zapachów, łatwy do czyszczenia, naturalnie sprężysty i wyjątkowo trwały. Wykładziny SmartStrand dostępne są w rolkach oraz w formie dywanów w wielu kolorach. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.smartstrand.pl

  więcej
 • Aktualności

  Office Inspiration Center

  W obiekcie Office Inspiration Center Grupy Nowy Styl  w Krakowie zostały zainstalowane ekologiczne płytki dywanowe Shaw Contract. Oprócz wyjatkowych własciwiości proekologicznych ( włókno EcoSolution, podłoże EcoWorx wolne od bitumenu i PVC) wybrane kolekcje wyróżnia wyjątkowy design współgrający z wymaganiami jakie stawia przed projektantami wnętrz tworzenie nowoczesnego, atrakcyjnego i funkcjonalnego biura. OIC można odwiedzać na ul. Radzikowskiego 182 w Krakowie.

  więcej
 • Palettone - nowa kolekcja wykładzin homogenicznych

  Palettone - nowa kolekcja wykładzin homogenicznych

  Fabryka Polyflor Ltd wprowadza na rynek nową wykładzinę homogeniczną Palettone.  Jest to wykładzina PVC dostępna w rolce o szerokości 2 metrów. Nad doborem kolorystyki zespół projektowy fabryki pracował przez kilka miesięcy szukając pomysłów w otaczającej nas przyrodzie, naturalnych i czasami bardzo ulotnych zjawiskach. Paleta 50 kolorów inspirowana jest piaskowymi wydmami, delikatnym różem nieba o świcie, ulotną miętą czy silną, soczystą śliwką. Głęboko przemyślane tonacje pozwalają projektantowi na stworzenie doskonałych przestrzeni do pracy, nauki, wypoczynku czy zabawy. Nie bez znaczenia pozostaje również doskonała jakość wykładziny. Produkt ma pełną certyfikację, dotyczącą ekologii, bezpieczeństwa i higieny – włącznie z zastosowaniami do obiektów szpitalnych.

  więcej

do góry