Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny

O nas

Firma Polflor sp. z o.o. działa na polskim rynku od ponad 20 lat, czego efektem jest przemyślana, kompleksowa oferta wykładzin obiektowych wsparta skuteczną logistyką, serwisem oraz wiedzą i doświadczeniem całego zespołu handlowego. Od 1993 roku dostarczyliśmy blisko 7 mln m2 wykładzin do kilku tysięcy obiektów. Jesteśmy rzetelnym dostawcą wykładzin, który poleca tylko sprawdzone rozwiązania dla posadzek w wielu rodzajach pomieszczeń. Uważnie słuchamy, jakie są potrzeby Inwestora i wspólnie szukamy klucza, dzięki któremu nasza współpraca znajdzie finał w udanej realizacji.

Nasze doświadczenia i kompleksowa oferta pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży wykładzin obiektowych w Polsce. Nie boimy się zmian - uważne śledzenie trendów w branży wyposażenia wnętrz i potrzeb rynku pozwalają nam rozwijać się i każdą kolejną realizacją udowadniać, że zasługujemy na Państwa zaufanie.

Nasz zespół

Jarosław Ilcewicz

doradca handlowy

Kraków, Katowice, Rzeszów, Lublin

+ 48 605 76 99 09
j.ilcewicz@polflor.com.pl

Rafał Błażejewicz

doradca handlowy

Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz

+48 605 76 99 19
r.blazejewicz@polflor.com.pl

Jacek Łuczak

doradca handlowy

Poznań, Wrocław, Łódź, Opole

+48 605 76 95 25
j.luczak@polflor.com.pl

Sebastian Maciejak

doradca handlowy

Warszawa

+48 605 72 26 25
s.maciejak@polflor.com.pl

Włodzimierz Nowakowski

doradca handlowy

Białystok, Olsztyn

+48 601 99 61 66
w.nowakowski@polflor.com.pl

Patrycja Lipińska

Doradca Architekta

Warszawa

+ 48 605 725 458

p.lipinska@polflor.com.pl

Szymon Stawiński

retail sales manager

Polska

+48 605 769 906
s.stawinski@polflor.com.pl

Andrzej Kujawski

doradca handlowy

Lubelskie, Podkarpackie

+48 605 769 202
a.kujawski@polflor.com.pl

Adam Królak

doradca handlowy

Śląsk, Małopolska

+48 605 769 008
a.krolak@polflor.com.pl

Adam Nizio

zarządzanie sprzedażą

+48 601 72 30 36
a.nizio@polflor.com.pl

Katarzyna Baranowska

marketing i PR

+48 608 621 913
k.baranowska@polflor.com.pl

Julian Piotrowiak

wsparcie sprzedażowe

+48 605 95 04 84
marketing-2@polflor.com.pl 

 

 

Tomasz Szczepański

Dział logistyki i finansów

+48 605 769 983
sprzedaz-1@polflor.com.pl

Urszula Jabłońska

dział logistyki i finansów

+48 605 72 99 45
sprzedaz-3@polflor.com.pl

Anna Wasilewska

dział logistyki i finansów

+48 605 729 809
sprzedaz-2@polflor.com.pl

Sylwia Roszak

sekretariat
+48 61 820 31 55
sekretariat@polflor.com.pl

Szymon Jankowski

finanse
+48 601 72 30 35
s.jankowski@polflor.com.pl

Beata Karp

księgowość

Mirosław Nogajewski

obsługa magazynu
61 897 76 24

Roman Łaganowski

obsługa magazynu

61 897 76 24


do góry