Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny
Przejdź do strony: SLO 150-151-152 płytki dywanowe
Przejdź do strony: Nowa Expona - polska premiera!
Przejdź do strony: Nowe Kolekcje Dickson
Przejdź do strony: A Walk In The Garden
Przejdź do strony: Extraordinary
Przejdź do strony: Opera Software Wrocław
11.10.2016

Pierwsza konferencja firmy Polflor za nami!

W dniach 5-7 października w pabianickiej Fabryce Wełny firma Polflor wraz z partnerami wydarzenia miała przyjemność gościć ponad 250 osób zainteresowanych tematyką wykładzin obiektowych.

Wieloletni partnerzy handlowi, dystrybutorzy, firmy wykonawcze , ale też wiele nowych firm postanowiło poświęcić swój czas na udział w panelach dyskusyjnych, wykładach i prezentacjach podczas, których mogli zapoznać się z nowościami w branży oraz dowiedzieć się w jaki sposób przekonać inwestorów do wybrania konkretnych wykładzin i systemów podłóg. Dodatkowym atutem spotkania była możliwość wypróbowania wybranych wykładzin – sposobów montażu, konserwacji, czyszczenia na obszernej strefie testów. Uczestnicy wydarzenia docenili możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami producentów wykładzin. Dużym powodzeniem cieszyła się także przestrzeń networkingowa w której ludzie z całej Polski dzieli się swoimi wrażeniami, doświadczeniami i nawiązywali kontakty biznesowe.

Jako główny organizator firma Polflor ma nadzieję, że konferencja przyczyniła się do rozwoju świadomości produktowej, handlowej i marketingowej współpracujących z nami ludzi. Szereg pozytywnych opinii spływających od uczestników pozwala nam  rozpocząć przygotowania do kolejnej edycji.

Partnerzy wydarzenia: Artigo, Bentzon, Cavalio, Condor, Dickson, Dollken, Dr Schutz, Expona, Foxi Graph,  Heckmondwike, ITEC, Janser, LG Hausys,  Mapei, Polyflor, Paragon, Purus, Shaw Contract, Vorwerk, Uzin.

Przejdź do strony: ESPES
Przejdź do strony: Mazda Motor Poland

do góry