Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny

Wykładziny obiektowe dla profesjonalistów

Poznajmy się
 • Haven

  Haven - Kształtujemy nasze miejsca, a one kształtują nas.

  Haven to ponadczasowy klasyk, z którego projektanci czerpią inspirację do tworzenia pięknych wzorów podłóg. 

  Zapraszająca 12-kolorowa paleta kolekcji łączy wyrafinowane neutralne odcienie z intensywnymi kolorami, w tym morelą, miętą, bluszczem i drzewem różanym.  3 wzory z kolekcji kojarzą nam się z ulubionym dywanem. Familiar, Honest i Identity są ucieleśnieniem tekstylnych inspiracji i wywołują emocjonalne połączenie z domem. Płytki w kształcie paneli można instalować na wszystkie sposoby, łącząc je między sobą lub z podłogami winylowymi. Za każdym razem otrzymamy przestrzeń, która nas wprawi w dobre samopoczucie.   

  https://www.shawcontract.com/en-us/collection/details/xv                                                                                              

  więcej
 • SmartStrand

  SmartStrand

  Smartstrand to wykładziny dywanowe o wyjątkowych parametrach: trwaleplamoodporne, odporne na zgniecenia, odporne na rozwój bakterii, bardzo łatwe do sprzątania.

  Dodatkowo posiadają certyfikat PZH do stosowania w obiektach słuzby zdowia i opieki senioralnej.

  więcej
 • Dye Lab 2020

  Dye Lab 2020

  20 kolorów w nowej kolekcji Dye Lab i setki wariantów unikalnych, wyjatkowych barw i faktur,  dzięki czemu żadne dwie płytki dywanowe nigdy nie będą takie same i każde pomieszczenie będzie miało swój indywidualny, niepowtarzalny wygląd.

  więcej
 • Expona Design

  Expona Design

  Expona Design to produkt wyjątkowej klasy dla osób pragnących kreować wnętrza o niespotykanym charakterze. Do nowej kolekcji wybrano tylko najbardziej innowacyjne pomysły i na rynek wprowadzono rozwiązania podłogowe, które zawierają materiały przemysłowe, takie jak beton, odzyskane rustykalne drewno i metale.  Po szczegóły zapraszamy do Doradców Polflor i wybranych punktów dystrybucji na terenie Polski. Wzory można zobaczyć  na stronie www.podlogi-expona.pl

  więcej
 • Aktualności

  Free Forms

  Vorwerk odśweża swoją kolekcję płytek dywanowych. W tej chwili dostępnych jest 10 kształtów w kilkunastu fakturach, kolorach i jakościach. Wszystkie płytki sa  wstandardzie produkowane na podkładzie akustycznym. Więcej na temat nowości na stronie www.vorwerk-polska.pl

  więcej
 • 25 lat tworzymy Polflor

  25 lat tworzymy Polflor

  Hasło 25 lat tworzymy Polflor oddaje nasze podejście do działalności w branży wykładzin obiektowych. Tworzymy – cały czas się zmieniamy, podążamy za trendami, odnosimy sukcesy i uczymy się na błędach. Chcemy aby nasza firma była wyjątkowa- nie tylko ze względu na ofertę, jakość obsługi ale też dzięki świetnym ludziom, którzy z nami pracują i współpracują. Mamy nadzieję w tym jubileuszowym roku na kilkudziesięciu spotkaniach w całej Polsce przedstawić się wielu nowym partnerom i klientom, a tym z którymi już działamy powiedzieć dziękujemy! Szukajcie naszego stoiska z charakterystycznym logo – chętnie Was zobaczymy!

  więcej

do góry