W czerwcu 2024 roku firma Polflor obchodzi 30-te urodziny!

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w naszej branży. Z roku na rok rozwijamy się, zmieniamy naszą ofertę i poprawiamy metody naszej pracy. Rynek mocno się zmienił, więc my również dostosowaliśmy się do zmieniających się realiów. Pomimo tych wszystkich zmian Polflor regularnie zwiększa obroty i poprawia wyniki finansowe. To dowód na to, że model biznesowy Polflor jest właściwy. To dowód na to, firma taka jak Polflor ma swoje stałe i ważne miejsce na rynku.

30-letnia rocznica naszej działalności skłoniła nas do poważnych zmian w naszej organizacji, będą one bardzo istotne. Wierzymy, że zmiany te będą korzystne zarówno dla Polflor jak i dla naszych Partnerów biznesowych. Dlatego serdecznie zapraszamy na Konferencje, na których szczegółowo przedstawimy zmiany oraz zaproponujemy naszym Partnerom plan dalszej współpracy na kolejną dekadę

Wiemy jak trudno w obecnych czasach znaleźć dobry termin wszystkim naszym Partnerom na całodniowe spotkanie. Dlatego – zamiast 1 dużej konferencji – organizujemy 7 konferencji w różnych miastach. Program tych konferencji jest taki sam, różnią się jedynie miejscem i terminem. Bardzo zależy nam na spotkaniu z Państwem! Wierzymy, że opcja 7 spotkań pozwoli każdemu z Państwa starannie wybrać swój najlepszy termin. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza aby wziąć udział w wydarzeniu.

Scroll to Top