Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny

Innowacje

Firma Polflor dzięki współpracy z czołowymi producentami wykładzin na świecie na bieżąco wprowadza do swojej oferty produkty powstające w wyniku innowacji technicznych.

Duży nacisk Zarząd firmy kładzie również na innowacje w zakresie marketingu i sprzedaży, szczególną uwagę zwracając na zakres i sposób obsługi.

Program Reuse|Polflor

REUSE / używaj ponownie.

Miarą długowieczności architektury jest jej zdolność do mądrej rearanżacji.

W dobie kryzysu klimatycznego i ogólnoświatowej dyskusji na temat ochrony środowiska naturalnego poprzez ograniczenie konsumpcji i produkcji  powstają kolejne przedsięwzięcia  mające przekonać inwestorów, konsumentów do świadomych wyborów. Polflor jako odpowiedzialna firma, postanowił realnie wziąć udział w tym ekologicznym ruchu i podjąć takie inicjatywy, które pozwolą nam  wpłynąć na ochronę środowiska przez działania związane z obrotem różnymi pokryciami podłogowymi. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zaprezentują Państwu Program Reuse|Polflor. 

Napisz wiadomość

 

Akustyka wykładzin obiektowych

Zagadnienie akustyki pomieszczeń zasługuje na osobne potraktowanie, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo użytkowników ( ogranicza poziom szkodliwego hałasu) oraz na poprawę komfortu przebywania w pomieszczeniach. Dlatego w firmie Polflor poświęciliśmy temu zagadnieniu dużo uwagi i przygotowaliśmy szczegółowe omówienie akustyce wykładzin obiektowych.

Magazyn Akustyka 2/2014 - do pobrania


 

Ekologiczne płytki dywanowe

Ekologia jest absolutnym priorytetem w branży architektoniczno-budowlanej. Już na etapie produkcji podejmowane są działania ograniczające emisję szkodliwych gazów i substancji oraz zużycie wody. Firmy inwestują w technologie umożliwiające jak największą redukcję odpadów poprodukcyjnych oraz recycling zużytych wykładzin. W przypadku wykładzin dywanowych problemem wiodącym jest ograniczenie użycia substancji smolistych, ropopochodnych w podłożu. Tematowi ekologicznych płytek dywanowych poświęciliśmy sporo uwagi już w 2013 roku.

Artykuł do pobrania

Mockup Office

Mockup Office to inicjatywa firm związanych z branżą architektury wnętrz biurowych i kontraktowych, których celem jest jak najlepsza, najbardziej dostępna i najwygodniejsza obsługa Inwestorów.

Geneza : Mock–up – czyli makieta, miejsce, w którym widzimy  jak sprawdzą się w rzeczywistości  wizje, pomysły,  idee, projekty.

 

 www.mockupoffice.pl

Mockup Office to nowa przestrzeń w Warszawie, w której architekci, projektanci, klienci, inwestorzy mogą zobaczyć jak współpracują ze sobą konkretne rozwiązania –  produktowe, mebli, płytek dywanowych, wykładzin,  funkcji, inteligentnego sterowania budynkiem i pomieszczeniem.

Mockup Office to strefa testów, laboratorium, showroom, studio – miejsce, które się zmienia w zależności od potrzeb, trendów i nowych pomysłów na wnętrza biurowe.


do góry