Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny
Przejdź do strony: Warsztaty
Przejdź do strony: Informacje o warsztatach
Przejdź do strony: Aktualne kalendarium
Przejdź do strony: Szkolenia on-line dla pracowni
Przejdź do strony: Galeria zdjęć

Warsztaty „Projektowanie Podłogi”

W ten nieszablonowy sposób, wykorzystując metodologię Design Thinking przedstawiamy szeroką i kompleksową ofertę wykładzin – 12 fabryk, wykładziny i płytki dywanowe, kauczukowe, panele i płytki winylowe LVT, wykładziny PVC do szkół i szpitali – jednym słowem do każdego rodzaju obiektu. Uczestnicy warsztatów mają okazję przekonać się jak świetnie przygotowani są nasi doradcy handlowi i jak wspaniale potrafią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W 2017 roku spotkaliśmy się z ponad 250 architektami. Dzięki współpracy z lokalnymi partnerami handlowymi i naszemu zaangażowaniu zorganizowaliśmy kilkadziesiąt spotkań od Koszalina, poprzez centrum Polski po Kraków i Rzeszów. Warsztaty mają być początkiem naszej współpracy, ponieważ jest to doskonały sposób, aby przekonać się, że Polflor to kompleksowa oferta i obiektywne doradztwo nastawione na pomoc przy stworzeniu świetnego projektu i satysfakcjonującą realizację.

Warsztaty organizujemy w formule otwartej dla architektów, projektantów wnętrz oraz na zamówienie pracowni architektonicznej, inwestora gdzie przedmiotem warsztatu może być obiekt związany z konkretną, realną inwestycją lub zaproponowany przez uczestników.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem napisz do nas na adres k.baranowska@polflor.com.pl Po bieżące informacje o spotkaniach otwartych zapraszamy również na Facebook: Polflor -wykładziny obiektowe.

Przejdź do strony: Kalendarium warsztatów
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Szczecin
Przejdź do strony: Warszawa
Przejdź do strony: Pabianice
Przejdź do strony: Katowice
Przejdź do strony: Toruń
Przejdź do strony: Zielona Góra

do góry