POLFLOR

To nie tylko lider na rynku wykładzin, ale przede wszystkim
BROKER WYKŁADZIN OBIEKTOWYCH w Polsce.

Jesteśmy specjalistami, którzy od 30 lat pośredniczą w kontakcie pomiędzy architektami, fabrykami, inwestorami i wykonawcami.

Dlaczego BROKER WYKŁADZIN OBIEKTOWYCH? Ponieważ reprezentujemy ponad 10 renomowanych fabryk pokryć podłogowych i łączymy różne sektory, oferując kompleksowe rozwiązania na najwyższym poziomie.

Nasza misja to nie tylko dostarczenie wykładzin najwyższej jakości, ale również zapewnienie kompleksowej obsługi na każdym etapie projektu. Pracując z nami, zyskujesz pewność, że twoje potrzeby zostaną zrozumiane i spełnione w najdrobniejszym detalu.

Reprezentujemy marki takie jak ARTIGO, CONDOR, DICKSON, EXPONA,
LX HAUSYS, POLYFLOR, SCANDIWEAVE, SHAW CONTRACT, SMARTSTRAND i VORWERK. Dzięki tej różnorodności, w ofercie Polflor znaleźć można wykładziny dywanowe w rolce i w płytkach, wykładziny PVC/PCW, panele i płytki winylowe LVT, wykładziny kauczukowe, a także specjalistyczne wykładziny antyelektrostatyczne ESD.

Spotkanie z regionalnym doradcą Polflor to nie tylko możliwość zapoznania się z naszą ofertą, ale także dostęp do technologii i produktów z 10 różnych fabryk. Nie musisz więc tracić czasu na organizowanie spotkań z przedstawicielami różnych marek. U nas uzyskasz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami, które są dowodem naszej wiarygodności i kompetencji. Jako BROKER WYKŁADZIN OBIEKTOWYCH, jesteśmy Twoim kompetentnym partnerem w świecie pokryć podłogowych. Jeśli szukasz efektywnych i praktycznych rozwiązań dla Twojego obiektu, Polflor jest firmą, na którą możesz liczyć.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Znajdź swojego regionalnego doradcę

Zapisz się na nasz biuletyn info

Bądź w kontakcie z nami aby otrzymywać najnowsze informacje
i specjalne oferty.

Zapisałeś się na biuletyn info!
Coś poszło nie tak. Sprawdź jeszcze raz i wyślij ponownie.
Nasz adres

Polflor Sp. z o. o.
ul. Smolna 13A/U3, 61-008 Poznań

Magazyn Polflor
Kobylnicka 52
Bugaj, 62-007 Biskupice

Zadzwoń

tel. +48 61 820 31 55

fax: 61 820 31 35

Napisz do nas

doradca@polflor.pl

Scroll to Top