Płytki dywanowe

Oferujemy wysokiej klasy płytki dywanowe. Wiele wzorów, barw i faktur oraz najwyższej jakości materiały to rezultat naszej współpracy z cenionymi producentami. Koniecznie sprawdź najważniejsze informacje na temat naszego asortymentu. Dowiedz się również, czym jest wykładzina w płytkach i dlaczego warto skorzystać z oferty naszego sklepu.

Czym są płytki dywanowe?

Płytki wykładzinowe bądź też dywanowe to fragmenty wykładzin na specjalnym podkładzie, które składają się z wielu warstw oraz materiałów. Można je ze sobą łączyć, tworząc wykładzinę dywanową. Tego typu rozwiązanie jest bardzo popularne zwłaszcza w środowiskach komercyjnych. W związku z tym wykładzina w kwadratach wykorzystywana jest między innymi w barach oraz w restauracjach. Firmy, a także osoby urządzające gospodarstwa domowe, które wybierają ten rodzaj okrycia podłogi doceniają go przede wszystkim za:

  • łatwą instalację,
  • możliwość prostej konserwacji,
  • komfort użytkowania,
  • długą żywotność,
  • wysoki poziom estetyki.

Stwórz wyjątkową przestrzeń i wybierz eleganckie płytki, które prezentują się jak dywan. 

Wykładzina w płytkach — dlaczego nasza oferta?

Wykładzina kafelkowa z naszej oferty to zawsze produkt od cenionego producenta. Współpracujemy z najlepszymi na rynku markami po to, abyś mógł stworzyć podłogę, która najlepiej odda Twój styl i pozwoli zaspokoić Twoje potrzeby. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy mogą udzielić Ci profesjonalnej pomocy na każdym etapie zakupu. Zajmujemy się nie tylko doradztwem, ale również dostawą oraz montażem. Współpracujemy przy tym z najlepszymi wykonawcami usług. Zaufaj naszemu 30-letniemu doświadczeniu i zainwestuj w elegancką oraz komfortową wykładzinę w kostkach. 

Wybrane produkty

Scroll to Top