Wykładziny antypoślizgowe

Śliska podłoga tworzy spore zagrożenie dla jej użytkowników. W niektórych miejscach właściwości antypoślizgowe nawierzchni to absolutne „must have”. Zignorowanie zagrożeń płynących z możliwości poślizgnięcia się w obiekcie może bowiem wygenerować straty finansowe i negatywnie wpłynąć na reputację budynku. Sprawdź więc nasze wykładziny antypoślizgowe i dokonaj zakupu.

Czym są wykładziny antypoślizgowe?

Wykładziny PCV antypoślizgowe to pokrycia, które są wykonane ze sztucznego tworzywa i mogą być stosowane w pomieszczeniach o bardzo różnym przeznaczeniu. W związku z tym wykorzystuje się je między innymi w:

  • łazienkach,
  • halach produkcyjnych,
  • szkołach,
  • szpitalach,
  • domach opieki,

a także na basenach i w wielu innych miejscach, w których bez zastosowania antypoślizgowych rozwiązań łatwo byłoby o poślizgnięcie się. Wykładziny PCV są jednocześnie trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Nie może zatem dziwić ich szerokie wykorzystanie w przestrzeniach komercyjnych oraz przemysłowych.

Wykładziny antypoślizgowe — dlaczego nasza oferta?

Skorzystaj z naszej oferty, gdyż stawiamy na najlepszych producentów wykładzin antypoślizgowych. Masz zatem pewność skuteczności ich działania, a także wysokiego poziomu estetyki oraz odporności. Dla wielu naszych klientów bardzo istotna jest również możliwość skorzystania z eksperckiego wsparcia zatrudnionych u nas doradców. Chętnie bowiem dzielimy się ekspercką wiedzą i wskazujemy najlepsze zakupowe rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz do składania zamówień!

Wybrane produkty

Nasze Wykładziny Antypoślizgowe a standard PTV 36

Nasza kolekcja wykładzin antypoślizgowych została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu w każdym miejscu ich zastosowania. Kluczowym aspektem, który to gwarantuje, jest spełnienie standardu PTV (Pendulum Test Value) 36, co jest wyznacznikiem najwyższej jakości i skuteczności w zapobieganiu poślizgom.

Parametr PTV na poziomie 36 lub większym, jest określany przez Instytut Techniki Budowlanej oraz Ministerstwo Inwestycji i rozwoju jako posadzka o niskim ryzyku poślizgnięcia.

Scroll to Top