Panele i płytki winylowe LVT

Nasze panele winylowe LVT to doskonałe rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe. Tym bardziej w sytuacji, gdy potrzebujesz płytek od sprawdzonych producentów. Jako doświadczony broker branży wykładzin współpracujemy bowiem z najlepszymi markami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi płytkami LVT i do skorzystania z naszej oferty.

Czym są panele winylowe LVT?

Panele podłogowe LVT to luksusowe płytki winylowe, które są wykonane z kilku warstw tworzywa sztucznego. Użytkownicy doceniają je ze względu na atrakcyjny wygląd, a także wielość zastosowań. Podłogi LVT mogą znaleźć się w praktycznie każdym pomieszczeniu (także w łazience i kuchni). Ich rdzeń wykonany jest z winylu, a zatem syntetycznego polimeru — polichlorku winylu. Wysokiej klasy panele mają warstwę dekoracyjną, czyli taką, na której możliwe jest uzyskanie praktycznie każdego wzoru. 

Płytki winylowe LVT — dlaczego nasza oferta?

Wybierz naszą ofertę, jeśli zależy Ci na najwyższym komforcie użytkowania podłóg oraz na estetyce. Płytki winylowe LVT, które Ci proponujemy, to bowiem rozwiązania od cenionych producentów, odnajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie użyteczność ma iść w parze z prestiżem. Wybierz naszą ofertę także w sytuacji, gdy zależy Ci na możliwości skorzystania z fachowego doradztwa. Nie czekaj więc dłużej, skontaktuj się z nami i dołącz do grona w pełni usatysfakcjonowanych klientów. 

Wybrane produkty

Scroll to Top